Gökova Sepetli Vinç ve Oto Kurtarma İletişim Numaralarımız Telefon +90 531 851 34 27

Marmaris - Muğla Ula Gökova Oto Kurtarma ve Vinç Hizmeti Verilir.

Sepetli Vinç İşleri

Sepetli vinç daha çok merdiven kullanılarak erişilemeyen yerlerde kullanılır. Sepetli vinç kullanımı özellikle itfaiyeciler, enerji nakil hattı çalışanları tarafından tercih edilir. Sokak lambaları ya da enerji hatları bakım onarım işlerinde çalışanların kullandıkları vinçler sepetli vinçlerdir.

Sepetli vinç kullanımında en önemli avantaj, insan emeği ve gücü ile yapılması planlanan fakat ulaşılması tehlikeli ve riskli yerlere güvenli bir şekilde erişilmesine olarak sağlanmasıdır. Böylece insan gücünün olabilecek en verimli şekilde kullanılması sağlanır. Sepetli vinç kullanımı işlerin yapım aşamasında süreden ve insan gücünden tasarruf edilmesine yol açarlar.

Sepetli Vinç İle Boya İşleri

Vinç yük ve ağırlıkların bir yerden başka bir yere kaldırılmasını ve de yüksek binalarda yapılacak işlerin yapılmasında pratik bir çözüm oluşturan makinelerdir. Bu makineler motor gücü ile çalışmakta ve yüksek yerlere sağlıklı bir şekilde ulaşmak için kullanılmaktadır. Vinçler yük kaldırma kapasitelerine göre ve üstlenecekleri göreve göre farklı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Vinç ile yapılacak olan işlerin en hızlı şekilde yapılabilmesi için kiralık vinç kullanmak ta oldukça etkili yöntemlerden birisidir. Yüksek binaların dış cepheleri cam ile kaplı olduğu durumlarda yapılan temizlik işlerinde vinç kullanılmaktadır. Aynı şekilde diğer dış cephe çalışmalarının da sağlıklı bir şekilde yapılması için vinç kiralama etkili bir yöntem olmaktadır.

Sepetli Vinç İle Elektrik İşleri

Vinçlerin bir diğer önemli kullanım alanları ise elektrik trafosu, köşk ve pano montaj işleridir. Deneyimli kişiler ile birlikte sunulan vinç kiralama hizmetlerinde, tüm süreç boyunca sizlere gerekli her destek sağlanmaktadır. Sunulan en etkili çözümler ile beklentileri tam olarak karşılayan bu hizmetlerinde ehliyete sahip olan eleman ihtiyacı da karşılanabilmektedir.

Sepetli Vinç İle Cam Silme İşleri

Artık sürekli görmeye alışık olduğumuz ve artmakta olan iş merkezleri, cam kaplı plazalar, rezidanslar ve yüksek yapıların dış cam temizliği büyük bir sıkıntı olmaktadır. Hem güvenlik hemde temizliğin kalite bir şekilde yapılması için vinç kullnımına ihtiyaç duyulmaktadır. Temizlik firmalarına, resizans, plaza yönetimlerine vinç kiralama hizmeti sunmaktayız, İstediğiniz uzunlukta sepetli vinç araç modellerimiz mevcuttur. Vinçlerimizi isterseniz saatlik, günlük veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Sepetli Vinç İle Afiş Asma İşleri

Sepetli vinç ile tabela montaj, demontaj ve afiş asma işlerini de yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilkesi haline getiren firmamız bir telefonla yanınızdadır. Sepetli vinç ile tabelalarınızı monte ederek güvenilirliği ve kaliteli bir arada sunmaktayız. Geçmişten gelen deneyimle birlikte uzmanlıkla çalışan profesyonel ekibimiz kısa zamanda harika işler başarmaktadır. Güvenliğin sağlanamadığı durumlarda, sepet vinci üzerinde çalışan işçilerin sağlığı çok tehlikelidir. bir durumda olacak. Bu nedenle vinçli afiş asma hizmeti kiralamalarında güvenlik yerine fiyattan daha fazla ağırlık verilmelidir. Güvenliğin en üst düzeyde tutulacağı bir vinç kiralama hizmeti en ideal olanıdır ve bu kriter tüm vinç kiralama işlemlerinde dikkate alınmalıdır.

Sepetli Vinç İle Ağaç Budama İşleri

Ağaç budama (ağaç dallarının kesimi) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak sepetli vinç ile ağaç budama hizmeti veren firmalarından talepte bulunabilirsiniz. Ağaç yüksekliğine, kesilecek dalların büyüklüğüne göre doğru vinçin güvenilir bir firmadan kiralanması lazım. Sepetli vinç ile ağaç budama hem güvenlik hemde ağacın düzgün dal budama yapılması için çok önemlidir. Özellikle şehir merkezlerinde bulunan belirli yükseklikte olan ağaçları septli vinç ile budama hizmeti güvenlik aparatı tam olan sigortalı elemanlarımız ile budamaktayız. İstanbul içinde bulunan ağaçları budama hizmeti için size hizmet sunuyoruz. Ağaç budama vinç ile yapılır. Bütün ağaç türleri mevsiminde ve zamanında budanır. Ağaç budama işini bilen ekiplerimiz ağaçları aslına ve türüne uygun bir şekilde budamaktadır.

Sepetli Vinç İle Tabela Montaj İşleri

Büyük boyutlardaki reklam tabelalarının nakliye ve montaj işlemleri ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak sepetli vinç ile tabela montajı hizmeti veren firmalarından talepte bulunabilirsiniz. Tabela boyutlarına göre doğru vinçin güvenilir bir firmadan kiralanması lazım. Tabela ve reklam montaj işlemleri, için 10 ton ile 70 ton arasında vinç kiralama hizmeti sunmaktayız. Operatörlerimiz sertfikalı ve işlerinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Araç filomuz içeriden istediğiniz boyut ve ebatta vinçler mevcuttur.

Sepetli Vinç İle Cam Montaj İşleri

Yüksek bir binanın dış cephesinde temizlik işlemleri yapmanız ya da montaj yapmanız gerekebilir. Bunu iş güvenliği çerçevesinde yapmak için iletişime geçmeniz işlerinizi yoluna sokacaktır. Dış cephede yapılacak olan temizlik ve montaj işinin güvenli bir şekilde yapılması için size en uygun kiralık vinç çeşidi yönlendirilecektir. Bu sayede hem o yüksek binaya rahatlıkla ulaşılmasını hem de güvenli bir şekilde cam temizliğinin yapılması mümkün oluyor.

Bunun için vinç kiralama hizmetinden yararlanmak istediğinizi bildirmeniz halinde yapılacak olan iş hakkında sizden bilgi isteniyor. Bu bilgiler doğrultusunda dış cephe çalışmalarında güvenliği sağlayacak olan vinç çeşidi ile hizmet veriliyor. Hizmetlerin profesyonel bir şekilde verilmesine özen gösteriliyor. Tüm ekibin en iyi hizmeti vermeye odaklanarak hizmet sürecini yürütmesi üzerinde eğitimler almasına dikkat ediliyor. Vinç kiralama hizmeti alacak olan kişi ya da kurumların memnuniyeti ve başarılı bir şekilde işin tamamlanması için bu eğitimlerin büyük faydası oluyor.

Sepetli Vinç İle Pimaş Montaj İşleri

Eskiden çok zor olan ve epey uğraş gerektiren işler günümüzde çok pratik ve basit bir şekilde yapılabilmektedir. Gelinen teknolojik noktada bu durum mümkün hale gelmiştir. Özellikle firmamız tarafından yapılan ve cephe gibi yüksek yerlerde çalışmayı zorunlu hale getiren dere, pimaş, boru, oluk montajı işlerinde sepetli vinçler kullanılmaktadır. Bu vinçler ile birlikte hem daha pratik bir şekilde hem de hızlı bir şekilde tüm montaj işleri yapılabilmektedir.

Eskiden 5 dakika sürecek bir iş için dahi aşağıdan yukarıya günlerce iskele kurulur ve gerek tamirat gerekse montaj işleri yapılırdı. Ancak günümüzde vinçlerin piyasaya çıkması ile birlikte artık bunlara gerek kalmamıştır. Çok basit bir şekilde ve kısa sürede tamamlanabilen bu işlemlerde öncelik ustalığa verilmektedir. Ustanız ne kadar kaliteli ise ortaya çıkan emekte o kadar kaliteli olmaktadır. Bu nedenle sektörü iyi araştırıp doğru bir firmaya bu tarz montaj işleri verilmelidir. Gerek dere montajı olsun gerekse pimaş montajı, boru montajı, oluk montajı işleri olsun hepsinde kaliteli ustalık ön plandadır. Dere, pimaş, boru, oluk montajı işlerinde firmamız ile birlikte kaliteli işçiliğe ulaşabilirsiniz.

Sepetli Vinç İle Çelik Konstrüksiyon İşleri

Bu sistemler tıpkı betonarme sistemlerde olduğu gibi, kolon, kiriş ve döşemelerden oluşan çerçeve sistemlerdir. Döşeme sistemleri ise çelik konstrüksiyon döşeme trapezi ve yüksek mukavemetli topping betonundan oluşan kompozit döşeme sistemleridir. Bu sistemlerin kurulmasında cıvatalı olarak imalatı yapılan kolon, kiriş sistemine, çelik döşeme trapezleri, sisteme stud adı verilen elemanlar ile kaynaklı olarak tespiti yapılır. Topping betonunun dökümünden sonra döşeme ve çelik çerçeve sistem kullanıma ve inşaatın tamamlanmasına hazır hale gelmiş olur. Bu aşamadan sonra gerek kullanılacak malzemeler tercihlerinde, gerekse elde edilecek görsellikte yapının betonarme veya başka bir sistemden görsel farklılığı kalmayacaktır. Ülke ekonomisi, can güvenliği ve çevre sağlığını korumada sağladığı sayısız avantajlar ve görsel üstünlükler nedeni ile çelik konstrüksiyon yapıları ve çelik döşeme sistemleri destekliyor, sosyal sorumluluk bilinciyle bu alanda ar-ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz.