Marmaris Uslu Platform - Marmaris Oto Kurtarma Hizmetleri

Platform Nedir ?

yüksek yapılara bir yükün taşınması, kat aralarına malzeme boşaltılması, yüksek dış cephe işlerinin işçiler tarafından yapılması gibi durumlarda kullanılan bir kurtarıcıdır.

Uzayabilen yapısı ile her yüksekliğe ucuna eklenebilen çeşitli aparatlarla birden fazla görevi yerine getirebilir.Uslu Platform İşçi taşıyarak yüksek yerlerde yapılması gereken işlerin çözümünde kullanılabildiği gibi, Uslu Vinç gemi gibi yerden yüksek yerlere yük taşıma ve boşaltma hizmetide vermektedir. Kolon taşınması gibi ağır yüklerin taşınmasında da uslu vinç kiralama kullanılabilir.


Teknoloji Her Zaman İnsanlara Kolaylık Sağlamak İçin En Yararlı Uygulama Bilgisi Olmuştur. Pencere Montajı ,Cam Temizliği, Pimapen Montajı, Çatıya Malzame Verme Gibi İşlerde Geçmişte İnsan Gücü İle Yapılırken Günümüzde Vinç Kullanılmaktadır. Marmaris Sepetli Vinç Hizmeti Uslu Platform Tarafından Sağlanmaktadır

Uslu Oto Vinç

Katlara malzeme Verme İşlemleri, Tabela Montajı , Afiş Asımı , Klima Montajı , Gibi Hizmetler İçin Sepetli Vinc Platformları Kullanılmaya Başlanmıştır. Uslu Vinç Filosundan Hizmet Alabilirsiniz. Yapılan İşlemlerle Vinç Hizmeti Alarak Daha Kolay Bir İş Bitimi Sağlanacagı Gibi Oluşabilecek İş Kazası ve Risklerde Ortadan Kalkacaktır.

Uslu Agac Budama

Gelisen teknoloji ile birlikte günümüzde ağır iş yükü insanlardan makinelere geçmiştir. tekne direği tekne motoru gibi hizmetlerde karaya gemi çekmede yardımcı techizatlarla birlikte vinçlerde sektörün bir parçası haline gelmiştir. uslu vinç marmaris'te vinç ve oto kurtarma filosuyla taşıma ve vinç hizmeti sağlamaktadır.

Uslu Oto Kurtarma